Čierne čipkované nohavičky Calvin Klein

Čierne čipkované nohavičky Calvin Klein
Značkové dámske nohavičky Calvin Klein
Značkové dámske nohavičky Calvin Klein

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.6/10

Je nepostrádateľnou súčasťou outfitu aj dámskeho šatníka. Robí ženu ženou. Premení v nežnú romantickú dušu či vo žeravou a zvodnú dračicu. Aj keď spodná bielizeň nie je vidieť, však na voľbe rozhodne záleží. Je dôležité, čo nosíte pod šaty. A čo tak zvoliť kúsok, v ktorom sa budete cítiť veľmi sexy? Verte, že v tomto prípade úspech je zaručený. Nohavičky, ktoré nenechajú bez povšimnutia vášho partnera. Kvalitné sexi kúsok. Ten stojí za hriech.

Čierne čipkované nohavičky od renomovanej značky Calvin Klein sú neodolateľné. Spodné nohavičky a čipka sú stávkou na istotu. Sexy kúsok je v klasickom strihu a v čiernom prevedení. Podstata tkvie v dokonalom prevedení. Veľmi interesantný je prestrih na zadnej časti. Nohavičky sú vyrobené z ľahkého, priesvitného materiálu, ktorý je mierne pružný vďaka elastanu. V rozkroku je bavlnená podšívka. Elastický pás umocňuje komfort v rámci nosenia. Zmyselné, elegantné a krásne v jednom. Presne taký je tento model, ktorý na tele vyzerá perfektne.

Materiál

  • čipka: 77% nylon, 23% elastan. Sieťovina: 100% nylon. Lemovanie: 88% polyester, 12% elastan. Tkanina v rozkroku - 100% bavlna. Elastický pás: 62% nylon, 38% elastan

Cena v čase recenzie: 39,81 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Čierne čipkované nohavičky Calvin Klein.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Vyššia farebné nohavičky s čipkovanými vsadkami

Vyššia farebné nohavičky s čipkovanými vsadkami

» Ďalší Cenovo výhodná sada brazílskych nohavičiek s čipkovou ozdobou

Cenovo výhodná sada brazílskych nohavičiek s čipkovou ozdobou