Vysoké čierne sťahovacie nohavičky tvarujúce brucho, zadok a boky

Vysoké čierne sťahovacie nohavičky tvarujúce brucho, zadok a boky
Luxusné čierne vysoké sťahovacie nohavičky
Luxusné čierne vysoké sťahovacie nohavičky

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 7.4/10

Predstavujeme vysoké čierne sťahovacie nohavičky, dokonalé riešenie spodnej bielizne navrhnuté na tvarovanie brucha, zadku a bokov, ktoré zároveň zaručuje pohodlie a neviditeľnosť pod oblečením. Luxusnosť týchto dámskych nohavičiek s vysokým pásom je nepopierateľná; sú ideálne pre tých, ktorí túžia po hladkej, zoštíhľujúcej siluete bez toho, aby museli robiť kompromisy v oblasti štýlu alebo pohodlia.

Tkanina je strategicky konštruovaná po celej dĺžke tak, aby poskytovala rovnomerný zoštíhľujúci efekt a starostlivo tvarovala oblasť zadku a bokov. To znamená, že sa môžete sebavedomo pýšiť svojou postavou bez ohľadu na to, aké oblečenie si na ne zvolíte. To však nie je všetko; tieto nohavičky nie sú zďaleka len praktické. Dodávajú sa s dodatočným nádychom elegancie v podobe luxusných čipkových detailov. Tento dômyselný dotyk zaručuje, že sa budete cítiť rovnako dobre, ako vyzeráte, a robí z týchto nohavičiek úžasný doplnok každej zbierky spodnej bielizne.

Čierne sťahovacie nohavičky s vysokým vzrastom sú navyše navrhnuté s ohľadom na priedušnosť. Už žiadne nepríjemné pocity alebo dusno; tieto nohavičky umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu zostanete v pohode a suchu po celý deň. Nielenže teda zvýraznia váš tvar, ale zároveň vás udržia v pohodlí po celý deň. Práve dokonalá kombinácia funkčnosti a módy robí z týchto nohavičiek absolútnu nevyhnutnosť pre každú ženu.

Materiál

  • 75% Polyamid, 25% Lycra

Cena v čase recenzie: 49,74 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Vysoké čierne sťahovacie nohavičky tvarujúce brucho, zadok a boky.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Bezšvové nohavičky klasického strihu s vyšším pásom

Bezšvové nohavičky klasického strihu s vyšším pásom

» Ďalší Pohodlné vysoké nohavičky z mikrovlákna pre moletky

Pohodlné vysoké nohavičky z mikrovlákna pre moletky