Tehotenské nohavičky

Nohavičky Louise s čipkovanými vložkami

Spodné oblečenie je nevyhnutnou súčasťou odevu. Medzinárodný deň spodnej bielizne bol však uznaný. Dátum pripadá na 3. apríla. V tento deň sa konajú aj rôzne pochody v spodnom prádle. Krásny a praktický kúsok si však môžete dopriať po celý rok. Ak stojíte pred dilemou, či si vybrať funkčný a elegantný kúsok, je tu ideálna voľba.

Cena v čase recenzie: 6,7 €

5 kusov bavlnených nohavičiek ideálnych pre tehotenstvo

Dámske spodné prádlo nemá vynaliezavejší variantu než klasické nohavičky. Typ nohavičiek, ktoré by mala mať každá žena. S nima sa nemožno dopustiť chyby. Pristane každej žene bez rozdielu veku. Sú vhodné pre každý typ postavy. S klasickými nohavičkami máte pohodlie i eleganciu priamo na tele. Zvoliť si môžete klasické nohavičky, ktoré sú originálnym kúskom. A ešte lepšie, ak si zaobstaráte výhodnú sadu viac kusov v balení. Nohavičky (5 ks v balení) ponúka maximálne pohodlie. Sú v lichotivom strihu. Rozhodne upútajú svojím dizajnom. Sú elegantné, pekné a pohodlné aj počas tehotenstva.

Cena v čase recenzie: 2,49 €

Komfortné tehotenské nohavičky vo svetle ružovom prevedení

Patríte medzi šťastné, ktoré očakávajú príchod bábätka? Chcete urobiť radosť praktickým darčekom nastávajúcej mamičke, či už sa jedná o vašu priateľku, manželku, sestru a pod.? Potom tu krásny model veľmi kvalitných tehotenských nohavičiek. Sú vhodné pre nosenie v tehotenstve aj po pôrode. Tehotenské nohavičky SERENITY v príjemnej svetlo ružovej farbe poskytujú maximálny komfort pre tehotné i ženy po pôrode. Sú vhodné pre nosenie vo dne aj v noci podľa potreby. Nohavičky v modernom strihu perfektne sedí. Sú pohodlné. Zásluhou strihu a materiálu nikde netlačí ani nedráždi pokožku, vrátane citlivej. Sú z mäkkého, priedušného, ​​pohodlného materiálu. Navrhnuté sú tak, aby efektívne sa prispôsobili rastúcemu brušku. Poskytnú optimálnu podporu na správnych miestach, bez toho aby sa žena cítila príliš stiahnutá.

Cena v čase recenzie: 15,99 €

Krásne tehotenské nohavičky brazílskeho strihu

Béžové brazílskej nohavičky mamina Dom 552.

Počas tehotenstva a po pôrode potrebuje každá žena zvláštnou starostlivosťou a osobitný prístup. A to sa samozrejme týka aj nohavičiek. Na trhu už dnes nájdete nepreberné množstvo těhotesnký a materských nohavičiek vyvinutých a ušitých špeciálne pre tieto účely.

Tehotenské nohavičky sa vyznačujú špeciálnym nízkám strihom, vďaka čomu nedochádza k nepríjemnému tlaku na bruško. Materské nohavičky majú prEN naopak práve vyšší pás, vďaka tomu dochádza k formovaniu bruška a vykúzli vám tak dokonalejšie krivky. Ako tehotenské, tak i materské nohavičky sú dnes už šité z takých materiálov, v takýchto vzoroch a strihoch, že sú bežne použiteľné aj mimo materstvo a tehotenstvo pre každodenné nosenie. Je treba si postrážiť, aby zo zdravotných dôvodov bolo na tkaninu, z ktorej sú nohavičky ušité, použité pokiaľ možno čo najviac bavlny.