Lacné dámske tangá zo 100 % bavlny – sada 3 kusov

Lacné dámske tangá zo 100 % bavlny – sada 3 kusov
Dámske tangá s potlačou bozkov
Dámske tangá s potlačou bozkov

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.6/10

Pokiaľ ide o dámsku spodnú bielizeň, pohodlie a štýl sú dva základné faktory, ktoré chce každá žena zažiť. Tanga nohavičky sú medzi ženami obľúbené vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a voľnosti pohybu, ktorú ponúkajú. Nájsť kvalitné tangá nohavičky, ktoré sú pohodlné a zároveň cenovo dostupné, však môže byť pomerne náročné. Práve tu prichádza na rad súprava 3 lacných dámskych nohavičiek tanga zo 100 % bavlny.

Táto súprava nohavičiek tanga je vyrobená z kvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá je mäkká, priedušná a jemná k pokožke. Tkanina zároveň zaručuje maximálne pohodlie a odolnosť, vďaka čomu sú tieto nohavičky ideálne na každodenné nosenie. Súprava obsahuje troje nohavičky, dvoje čierne a jedny ružové, každé s motívom bozkov. Motív bozkov dodáva nohavičkám nádych hravosti a ženskosti, takže sú ideálne pre ženy všetkých vekových kategórií.

Tieto tangá sú nielen pohodlné a štýlové, ale ponúkajú aj skvelý pomer ceny a kvality. Trojdielna súprava je cenovo dostupná, takže je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú kvalitnú spodnú bielizeň bez toho, aby prerobili peniaze. Navyše prakticky 100 % bavlnená tkanina zaručuje, že tieto nohavičky sa ľahko udržiavajú a ošetrujú. Možno ich prať v práčke a sušiť v sušičke bez toho, aby stratili svoj tvar alebo kvalitu.

Materiál

  • 95% BAVLNA, 5% ELASTAN

Cena v čase recenzie: 4,99 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Lacné dámske tangá zo 100 % bavlny – sada 3 kusov.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Dámske bavlnené tangá s potlačou – balenie 5 kusov

Dámske bavlnené tangá s potlačou – balenie 5 kusov

» Ďalší Dámske zmyselné tangá v ružovej farbe z kvalitného materiálu

Dámske zmyselné tangá v ružovej farbe z kvalitného materiálu